Proč nakupovat právě u nás

Zakoupením knih přes náš e-shop www.smartpress.cz nám a našim autorům posíláte podporu, energii, finance a s nimi i jistotu, že můžeme pokračovat dál ve své práci! Děkujeme vám!

Náš malý redakční tým vydává přibližně pět až osm knižních projektů ročně. Tento počet knih zaručuje, že se knihám můžeme věnovat s velkou péčí. Na některých knihách autoři pracují i několik let a my s nimi pak společnými silami pokračujeme – na editaci, korekturách, při vymýšlení formy, aby vás kniha bavila, při ladění layoutu, designu, fotek, ilustrací, při grafické úpravě a pak znovu a znovu korektury a dolaďování, dokud nemáme jistotu, že je kniha 100% připravená k vydání. Následuje propagace a distribuce, abyste se o knihách dozvěděli čtenáři.

Máme také stabilní skupinu externích spolupracovníků (grafičky a redaktorky). Je úžasné pracovat s tak skvělými lidmi, kteří píší a spoluvytváří naše knihy. Také nás moc těší, že vydáváme a šíříme knihy, jež mají smysl – většinu z nich prostupuje touha přispět k lepšímu životu. 

Z okrajových témat jsme dokázali udělat bestsellery – jako např. u Biokuchařky a BioAbecedáře Hanky Zemanové, Zeleniny z ekozahrady od Jaroslava a Lady Svobodových. V současné, ne příliš lehké době, mohou čtenářům pomoci knihy o hledání rovnováhy – Dej tělu šanci a Návrat domů. Radost máme také z  knihy, která může zachránit našim dětem dětství, s názvem Svobodná hra. Vydali jsme také výpravné a tematické publikace – Velkou knihu o kávě, Knihu o pivu, Kuchařku pro mého muže, Kuchařku pro teenagery…

Zaměřujeme se na lokální témata, těší nás vydávat a podporovat české autory. Všechny naše knihy tiskneme v českých tiskárnách.

V našem nakladatelství hledáme cesty, jak se přizpůsobit měnícím se podmínkám. Naše knihy prodáváme přes distributory, kteří je dodávají do kamenných knihkupectvích i do různých e-shopů.

Dále je nabízíme na našem vlastním e-shopu www.smartpress.cz. Knihy máme běžně skladem (pokud není vyloženě uvedeno jinak) a snažíme se, abyste je dostali co nejdříve. Cenově však nemůžeme konkurovat velkým knižním e-shopům a zaručit pevnou doporučenou maloobchodní cenu ani tu nejvýhodnější cenu na internetu.  Jsme malé nakladatelství, ale přesto máme také své režie, spojené s logistikou – s výrobou knih, skladováním, propagací, balením objednávek, osobním odběrem aj.  

Naše knihy tvoříme srdcem a s láskou a věříme, že je to na nich také poznat.  Vždy se snažíme našim zákazníkům přinést jak kvalitní knihy co do obsahu i zpracování, tak i bonus například v podobě podpisů/věnování od autorů, dárků od našich partnerů, různých slevových akcí, zvýhodněných balíčků apod. Budeme rádi za vaše podněty na redakce@smartpress.cz.

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top