%

TraDiář 2024 modrý

Diář plný tradic pro dny všední i sváteční
Martina Boledovičová, Martina Viktorie Kopecká
SLEVA 88 Sleva
DMOC: 499 Kč

50 

Po prvním úspěšném diáři na rok 2023 připravily autorky diář plný tradic i pro rok 2024. Diář se opět zaměří na svátky a tradice v koloběhu roku.

1 skladem


Autorky bestsellerových knih z edice Tradinář připravily na rok 2024 datovaný diář zaměřený na svátky a tradice.

TraDiář spojuje kalendář jmenný, občanský a liturgický s cyklem přírody a zemědělským rokem a na ně navazujícími svátky a tradičními zvyky. Součástí TraDiáře je 12 originálních textů farářky Martiny Viktorie Kopecké, které nás začátkem každého měsíce vybízejí k zamyšlení nad koloběhem roku, jeho tradicemi a svátky. Letos do TraDiáře přispěla i Hanka Zemanová a její texty provedou čtenáře koloběhem přírody a nabídnou inspiraci pro naladění se na její rytmus.

Tento diář poradí, jak zařadit do života denní, týdenní, měsíční i roční rituály a jak nepromeškat významné dny a přípravu na ně. Budeme tak vědět, kdy a co je Tučný čtvrtek nebo Popeleční středa, jak se jmenují postní neděle, kdy se vynáší zima, kdy nás čeká svatomartinské posvícení nebo svatojánská noc a jak se slavily dříve, kdy začíná advent nebo kde se vzal Den matek. Život v cyklech a rituálech může pomoci v nejisté době. Budeme se tak mít na co těšit a chuť plánovat nejen práci a povinnosti, ale i radosti a zábavu.

TraDIÁŘ je určen pro všechny milovníky tradic, hodí se do každé rodiny – pro maminky, babičky i pro ty, kteří děti nemají.  Pro všechny, kteří rádi používají tištěné diáře a chtějí se dozvědět něco víc a pomocí tradic se znovu napojit na přírodu a komunitu lidí kolem sebe. 

Vylepšení oproti roku 2023:

Při tvorbě letošního TraDiáře jsme se kromě nového obsahu zaměřily především na materiální provedení diáře, zohlednily jsme zpětnou vazbu od uživatelek a uživatelů prvního ročníku a snažily se vylepšit detaily. TraDiář 2024 je proto o kousek menší, jeho rozměry jsou 135 × 190 mm, takže se vejde do každé kabelky i batohu. Pevné desky jsme zaměnily za polotuhé, ohebnější (tzv. flexo vazbu) a potáhly je laminací proti poškrábání. Uvnitř diáře je silnější papír. Ponechaly jsme praktickou gumičku a stužku – záložku.

 

 

Zakladatelka nakladatelství Smart Press, matka jedné dcery a tří synů. Stála u vzniku... více


Farářka Církve československé husitské. Jako farářka slouží Bohu i lidem, křtí, oddává,... více

DMOC

499 Kč

Vazba

Polotuhá flexo

Počet stran

176

Popis vzhledu

Gumička na zavírání, dvoubarevný vnitřek s ilustracemi, bez fotografií, rozměr 135 × 190 mm, výběr ze 2 variant obálky, týdenní kalendárium

Hmotnost

367 (g)

Ostatním se ještě líbilo

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top