Škoda nevařit

Kuchařka plná hudby, 2. vydání
Martin Škoda
U nás na e-shopu VYPRODÁNO
DMOC: 399 Kč

199 

Na našem e-shopu je kniha již vyprodaná. Dotisk či nové vydání nechystáme. Poslední kusy jsou ještě k dostání v knihkupecké síti.

Není skladem

Kuchařku napsal Martin Škoda v 17 letech pro své vrstevníky. Kniha je plná skvělých receptů, fotografií, rad a tipů, k nimž se Martin postupem času vlastními zkušenostmi dopracoval, a také hudby.

Kuchařka je rozdělena na kapitoly, při kterých mladí chtějí nebo potřebují vařit (například když chtějí okouzlit toho druhého, připravují si jídlo na cestu, nemají zrovna po ruce tunu ingrediencí, na stres či kocovinu nebo pokud chtějí vylepšit zaběhlou českou klasiku).

Každý recept je navíc doplněn songem, který může doladit atmosféru při vaření i po něm. A když už jsme u toho, že by byla škoda nevařit, tak by jistě byla škoda zůstat jen v kuchyni a nikam se nepodívat – s Martinem máte možnost vycestovat do světa, kam se vydal nejen za zábavou, ale také za tamní gastronomií.

Kuchařka Martina Škody je jedinečná nejen svým obsahem, ale také designem – o originální layout a vazbu, se zasloužili mladí a kreativní umělci.

Martin Škoda zbožňuje dobré jídlo. Vařečky se poprvé chopil ve svých devíti letech, když v televizi... více

DMOC

399 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

224

Popis vzhledu

pevná vazba s plastovým přebalem, každý recept s fotografií

Hmotnost

2100 (g)

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top