Rytmus roku s Hankou Zemanovou + DÁREK

K nákupu získáte dárek ZDARMA – audiokapitolu ZÁŘÍ z knihy Rytmus roku
Hanka Zemanová
Bestseller

927 

Výpravná kniha, rozdělená podle jednotlivých měsíců v roce, zachycuje, jak prožívá koloběh roku Hanka Zemanová se svou rodinou. Kniha vás seznámí s dary přírody, s lokálními superpotravinami, které máme na dosah ruky a zdarma, s přípravou osvědčených bylinných nápojů a receptů podle sezóny.

Kniha získala 1. místo v mezinárodní soutěži Gourmand Cookbook Awards v kategorii Východní Evropa a 2. místo v kategorii Zdraví a výživa.

 

988 skladem


Katalogové číslo: 9788088244073 Kategorie: , , , Štítek:

Kniha je určena pro všechny, kteří se touží s rytmy přírody více intuitivně propojit a kteří chtějí pro podporu své rovnováhy používat ty nejdostupnější dary z nejbližší přírody. Je jak pro lidi z venkova, tak pro ty, kdo žijí ve městě – zkrátka pro všechny, kdo mají o víkendech raději výlety do přírody než do obchodních center. A kteří mají chuť každý měsíc udělat něco přirozeného pro udržení svého zdraví a pohody.

“Život v rytmu přírody je léčivý. Každý měsíc v roce nám nabízí jiné dary. Říkám jim „pomocná ruka přírody“. Jsou to nejlepší superpotraviny, které máme úplně zadarmo k dispozici. Kopřivy, pampelišky, bršlice, lesní borůvky, šípky, trnky a léčivé byliny, denní světlo a v noci úplná tma, v létě ohňostroj krásy, světla a hojnosti, v zimě ticho, tma a nebarevná krajina. To vše vyživuje a léčí naše tělo i duši. Jsou to ty nejobyčejnější věci, které jsou v ohrožení. Stejně jako živá úrodná půda, čistá voda, brouci a včely. Proto jsem o nich napsala knihu Rytmus roku.” Hanka Zemanová

Vznikala ve spolupráci se třemi zkušenými lékařkami zaměřenými na středoevropské léčivé jídlo i byliny, tradiční čínskou medicínu, ajurvédu a antroposofii. Kniha Rytmus roku s Hankou Zemanovou získala 2. místo v soutěže Český bestseller 2021 v kategorii Cena čtenářů.

Ke každému nákupu knihy Rytmus roku s Hankou Zemanovou dostanete dárek: audiokapitolu ZÁŘÍ z této knihy.

Vystudovala pedagogickou fakultu, ale místo dětí ve škole učí lidi, jak jíst zdravěji a přirozeněji.... více

DMOC

1090 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

552

Popis

celobarevná kniha plná nádherných fotografií

Hmotnost

2100 (g)

Ostatním se ještě líbilo

To top