Pravý domácí časopis 5 ks

Dan Barták, Petra Kruntorádová

100 

Ojedinělá možnost dostat se k minulým číslům časopisu o dobrém životě v dnešním světě.

V nestandardní době je více času na nestandardní činnosti. Třeba jen tak v klidu sedět a číst si knihy nebo časopisy. Pokud možno něco, co stimuluje mysl a pohladí duši…

2 skladem


Kategorie: , ,

Mezi tyto nestandardní činnosti patří i nabídka dvou balíčků minulých čísel Pravého domácího časopisu, který je už léta praktickým manuálem na skutečný, radostný a užitečný život. Ke starým číslům bylo ale v minulosti prakticky nemožné se dostat. Přitom, kdo tento časopis znáte, víte, že jeho obsah je jako kniha a tedy nestárne. Obzvlášť v dnešní koronavirové době zjistíte, že rozhovory a články v něm jsou možná aktuálnější než v době, kdy vyšly.

Časopis si můžete pořídit ve dvou variantách: V balíčku po 10 a po 5 různých starších číslech za velmi zvýhodněnou cenu. Bohužel není možné vybrat si, jaká čísla budou součástí vašeho balíčku. Je to věc náhodného výběru a štěstí. Jako když si vykládáte karty… Ale nebojte – každý výtisk Pravého domácího časopisu stojí za to, a pokud některý už máte, můžete ho poslat dál, za což vám předem děkujeme, neboť tento časopis mění svět. Ten náš změnil!

Život mu převrátilo to, že si vzal za ženu Petru a pustil se do Pravého domácího časopisu... více


Majitelka hlavy, kterou proběhl nápad na založení Pravého domácího časopisu. S toutéž... více

Vazba

Pevná

Počet stran

60

Popis

Počet stran – 1 výtisk: 60 stran

Hmotnost

790 (g)

To top