Návrat domů

Jak být šťastná a plná sil v 21. století
Blanka Vun Kannon
U nás na e-shopu VYPRODÁNO
DMOC: 399 Kč

339 

Kniha je na našem e-shopu vyprodaná. Poslední kusy jsou ještě k dostání v knihkupecké síti. V případě zájmu o zakoupení knihy napište naši kolegyni na formanova@smartpress.cz. Zkusíme vám výtisk zajistit. Jen prosím počítejte s delší dodací lhůtou (předběžné dodání červenec 2024).

 

Není skladem

Chtěla byste cítit v životě více radosti? Něco Vám stále chybí nebo máte naopak vlastně vše, co jste si přála, ale přesto nejste šťastná? Opakujete často slůvko „nestíhám“? Řešíte potřeby a přání celé své rodiny a dalších lidí, ale ne své vlastní?

Současný svět ovlivněný moderními technologiemi je plný výzev, možností, zážitků, ale i nahromaděných kontaktů i věcí. Po období růstu, studia, budování hnízda a zakládání rodiny, nastává další část života. Možná jste přetížené a vyhořelé – doma, v práci, ve vztazích. To vše nás odvádí od sebe sama. Nemáme čas ani možnost být „jen tak“ a zažívat obyčejné štěstí.

Autorka propojila východní nauky (principy feng – shui) s učením přírodních národů, které nezapomněly vnímat sílu přírody a v ucelené knize je zpracovala pro českou ženu.

Jak být šťastná a plná sil i v 21. století – „jak být doma“:

u sebe sama, ve svém středu, žít spokojeně a cítit se dobře (najít a používat svou intuici, srdce i duši, opustit staré vzorce chování a nebát se změny)
ve svém obydlí, které žena přirozeně vytváří pro sebe a svou rodinu, aby to bylo místo plné lásky, klidu a harmonie (pomocí osvědčených principů feng-shui, ale také vnímání svých předků a kořenů)
v přírodě a jejími cykly a živly, která nám může dodat nekonečný zdroj pozitivní energie.
Oproti našim maminkám a babičkám jsme mnohem méně doma. Ztratili jsme přirozené spojení s přírodou a jejími cykly. Naše společnost je nastavena na výkon. Možná i proto se nám nedaří žít v klidu a harmonii…

Blanka Vun Kannon je certifikovaná poradkyně Instinktivního Feng Shui a lektorka programu harmonického... více

DMOC

399 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

224

Hmotnost

737 (g)

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top