Náš Tradinář

KRONIKA rodinných tradic, svátků a radostí
Martina Boledovičová, Monika Kindlová
DMOC: 499 Kč

424 

Zaznamenávejte si své vlastní rodinné tradice, významné dny a svátky, oslavy a rituály, ale i rodinné recepty a vzpomínky svých blízkých. Nejenže připravíte zážitky těm, které máte nejraději, ale pomůžete upevnit rodinné vazby a stvoříte si svůj rodinný poklad pro další generace.

Rodinná kronika tradic Vás může propojit i s předky – využijte vzpomínek a moudrosti svých rodičů, babiček a dědečků a předejte je svým dětem.

——————–

Sháníte dárek na poslední chvíli? Využijte zakoupení knihy v podobě dárkového poukazu na naší novinku JARNÍ TRADINÁŘ. Dárkový poukaz si můžete doma obratem stáhnout a rovnou darovat :-). Zakoupíte ZDE!


Katalogové číslo: 9788088244219 Kategorie: , , ,

Každá rodina má své vlastní tradice a rituály. Mohou vznikat náhodně nebo v závislosti na svátcích během roku. Věnujte pozornost tomu, co drží rodinu pohromadě. Radujte se společně ze svátků i z obyčejných věcí, které přináší život – seznámení, svatba, oslava výročí, narozeniny, ale i společné Vánoce, Nový rok, pololetní vysvědčení, Velikonoce, prázdniny, sklízení a zpracování úrody či posvícení.

Kronika je určená ke vpisování a navazuje na úspěšný titul Tradinář – rodinný a tvořivý rok plný oslav a rituálů. Je jeho vhodným doplňkem, ale používat ji lze i samostatně. V Kronice jsou popsány hlavní svátky v roce a zvyky, které se k nim vztahují. Kronika je pomocníkem pro uchování vzpomínek, ale je možné ji použít i jako zápisník pro plánování a tvoření.

Zakladatelka nakladatelství Smart Press, matka jedné dcery a tří synů. Stála u vzniku... více


Učitelka, fotografka, maminka dvou dcer. Vystudovala Pedagogickou fakultu Západočeské univerzity... více

DMOC

499 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

264

Popis vzhledu

celobarevná kniha k zapisování

Hmotnost

1114 (g)

Ostatním se ještě líbilo

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top