%

Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí

Iva Málková
SLEVA 73
DMOC: 699 Kč

150 

Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí je univerzálním průvodcem pro všechny, kteří chtějí hubnout s rozumem, pro ty, kteří si chtějí váhu udržet, i pro ty, kdo s váhou problémy nemají.


Recepty uvedené v knize jsou navrženy tak, že je lze připravit ve dvou energetických variantách (pro hubnoucí i pro ty, kteří chtějí žít zdravě) jen pomocí drobných změn.

Pracuje se speciální podložkou, která je ke knize přiložena a slouží jako měřítko.

Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem tvořivě tentokrát zahrnuje komplexní návod k aktivní tvorbě jídelníčku. Chroničtí dietáři vědí, že není takový problém zhubnout, ale váhové úbytky si udržet.

Kniha je proto univerzálním průvodcem pro všechny, kteří chtějí hubnout s rozumem a přitom si pochutnat, pro ty, kteří si chtějí váhu udržet, i pro ty, kdo s váhou problémy nemají, ale chtějí žít zdravě. Kniha je originální v tom, že oproti jiným nenabízí pouze střípky – dílčí části vedoucí k životní změně – ale zahrnuje „vše v jednom“. V několika částech spojuje vše, co potřebujete vědět, rozhodnete-li se pro změnu vašeho jídelníčku.

V roce 1978 absolvovala studium psychologie na Filosofické fakultě. Celý život se věnuje problematice... více

DMOC

699 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

304

Popis vzhledu

celobarevné, rozkládací strany, součástí je plastové měřítko

Hmotnost

1250 (g)

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top