%

Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí

Iva Málková
SLEVA 73

150 

Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí je univerzálním průvodcem pro všechny, kteří chtějí hubnout s rozumem, pro ty, kteří si chtějí váhu udržet, i pro ty, kdo s váhou problémy nemají.


Recepty uvedené v knize jsou navrženy tak, že je lze připravit ve dvou energetických variantách (pro hubnoucí i pro ty, kteří chtějí žít zdravě) jen pomocí drobných změn.

Pracuje se speciální podložkou, která je ke knize přiložena a slouží jako měřítko.

Pokračování edice Hubneme s rozumem a bestselleru Hubneme s rozumem tvořivě tentokrát zahrnuje komplexní návod k aktivní tvorbě jídelníčku. Chroničtí dietáři vědí, že není takový problém zhubnout, ale váhové úbytky si udržet.

Kniha je proto univerzálním průvodcem pro všechny, kteří chtějí hubnout s rozumem a přitom si pochutnat, pro ty, kteří si chtějí váhu udržet, i pro ty, kdo s váhou problémy nemají, ale chtějí žít zdravě. Kniha je originální v tom, že oproti jiným nenabízí pouze střípky – dílčí části vedoucí k životní změně – ale zahrnuje „vše v jednom“. V několika částech spojuje vše, co potřebujete vědět, rozhodnete-li se pro změnu vašeho jídelníčku.

V roce 1978 absolvovala studium psychologie na Filosofické fakultě. Celý život se věnuje problematice... více

DMOC

699 Kč

ISBN

978-80-87049-58-7

Vazba

Pevná

Počet stran

304

Popis

celobarevné, rozkládací strany, součástí je plastové měřítko

Hmotnost

1250 (g)

To top