Kuchařka pro mého syna

Veronika Zemanová
Novinka
DMOC: 499 Kč

424 

Kniha hravou formou seznamuje kluky se základními postupy vaření, s vybavením kuchyně, snadnými osvědčenými recepty na polévky, hlavní jídla i dezerty a vede je k utváření přátelského vztahu k vaření. Od autorky bestselleru Kuchařka pro mého muže.


Katalogové číslo: 978-80-88244-41-7 Kategorie: , , Štítek:

Po populární Kuchařce pro mého muže, které se prodalo přes 17.000 ks, přichází autorka se základní kuchařkou pro mladé či začínající kuchaře. Kuchařka pro mého syna má za cíl přivést dospívající dítě do kuchyně i z jiných důvodů, než jsou zapečené tousty.

Kniha nenásilnou a láskyplnou formou seznamuje kluky se základními postupy vaření, s vybavením kuchyně, snadnými osvědčenými recepty na polévky, hlavní jídla, saláty i dezerty. Čerpá především z italské, ale také francouzské, americké či asijské kuchyně a nezapomíná na stálice kuchyně české. Učí začínající kuchaře, jak mít z vaření a dobrého jídla radost, jak z přípravy jídla udělat zábavu, ale také jak mít v kuchyni čisto a pořádek.

Kniha obsahuje:

  • 90 do detailů popsaných receptů
  • návodné fotky a ilustrace
  • úvodní kapitolu s tipy, jak se v kuchyni neztratit, nezranit a jak si vaření (a dokonce i úklid) užít
  • vegetariánské varianty k téměř každému receptu s masem
  • kapitoly: 1. Co, jak a proč, 2. Polévky, krémy a vývary, 3. Těstoviny, noky, rýže a čočka, 4. Maso a ryby, 5. Street food – fast food, 6. Saláty, 7. Pomazánky a dipy, 8. Snídaně, svačiny, smoothie, 9. Muffiny, koláče, dezerty, 10. Přílohy

Tapeta do na telefon a počítač jako bonus: Při přípravě Kuchařky pro mého syna vytvořila grafička knihy Katka množství ilustrací, které se proplétají celou knihou a pomáhají uživatelům rozeznat metlu od vařečky nebo špagety od tagliatell. Ilustrace se  nám líbily tak moc, že jsme je umístily nejen na předsádky knihy (první a poslední dvoustránka), ale také jsme z nich vytvořily tapety na telefon a počítač, abychom se na ně mohly dívat každý den. Když si knihu objednáte na našem e-shopu, zašleme vám tyto hravé tapety jako bonus do e-mailu ke stažení, spolu s fakturou.

Vystudovala mezinárodní vztahy, mnoho let se živila překlady z francouzštiny a angličtiny... více

DMOC

499 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

208

Popis vzhledu

celobarevné

Hmotnost

680 (g)

Ostatním se ještě líbilo

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top