Kuchařka pro mého muže

2. vydání
Veronika Zemanová
DMOC: 499 Kč

424 

Ideální dárek pro partnera, muže, dědečka i syna.

Kuchařka pro mého muže Veroniky Zemanové je perfektní knihou pro muže, který zatím nemá s vařením mnoho zkušeností (nebo vůbec žádné), ale který se do něj neváhá pustit. Do knihy je možné vepsat svému muži osobní věnování, do každého receptu pak oslovení.


Katalogové číslo: 9788087049983 Kategorie: ,

Kniha je rozdělena do kapitol podle toho, k jaké příležitosti muž právě vaří (zda pro sebe, kamarády, svou vyvolenou nebo pro celou rodinu, ale najde v ní oporu třeba i tehdy, chce-li zhubnout).

Tento čtivý průvodce obsahuje skvělé recepty na polévky, hlavní chody, přílohy i sladká jídla. Předkládá jak podrobné a spolehlivé recepty a návodné fotografie, tak užitečné rady a zajímavé suroviny, a nevyhýbá se ani rozmanitým úskalím, na které muž neuvyklý vaření dříve či později narazí. Kniha je psaná s nezaměnitelným vtipem a lehkostí, které potěší už při samotném čtení. Navíc je možné vepsat do ní svému muži osobní věnování, do každého receptu pak oslovení.

Ideální dárek pro partnera, kamaráda, bratra, tatínka, dědečka! Právě tato skutečnost, spolu s ohlasy z mnoha domácností, vedly ke 2. vydání knihy, která se představuje v novém kabátku!

Vystudovala mezinárodní vztahy, mnoho let se živila překlady z francouzštiny a angličtiny... více

DMOC

499 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

184

Popis vzhledu

celobarevné

Hmotnost

861 (g)

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top