Kniha o kávě, 3. přepracované vydání

Petra Davies Veselá
3. přepracované vydáníNovinkaPro domácí přípravu
DMOC: 499 Kč

424 

Nejoblíbenější česká kniha o kávě, potřetí a kompletně aktualizovaná, brzo na pultech knihkupectví! Vychází na začátku června 2024 a na našem e-shopu si ji můžete již předobjednat.

Káva je důležitou součástí našeho každodenního života, řada z nás si bez ní život ani nedokáže představit. Pro někoho je její pití a příprava rituál, pro jiné odměna, nebo zkrátka moment, kdy se člověk na chvíli zastaví. A pro většinu je to nápoj, který povzbudí a celkově zlepší den, proto pro vás baristka Petra Davies Veselá připravila novou Knihu o kávě.

Pro prvních 50 objednávek máme dárek! Do každého balíčku, který bude obsahovat naši novinku Kniha o kávě, vám přidáme jako dárek a poděkování 30g balíček “Naughty Unicorn” pro přípravu filtrované kávy přímo od autorky z pražírny The naughty dog. Platí do vyprodání zásob!

Dostupné na objednávku


Po obsáhlé Velké knize o kávě, která se stala nepostradatelným pomocníkem řady baristů a kavárníků, přichází Petra Davies Veselá s knihou určenou pro domácí nadšence. Provede čtenáře procesem přípravy kávy od pěstování, zpracování a pražení po skladování a spotřebu a pomůže s výběrem a nákupem nejen zrn, ale také mlýnku nebo jiných pomůcek. Především se ale soustředí na domácí přípravu filtrované kávy. Jednu z kapitol věnuje i přípravě dobrého espressa, cappuccina a technice malování mléčnou pěnou do kávy – latte artu. Poradí také, jak si připravit dobrou kávu na cestách, ať se vydáte kamkoli.

Pokud vlastníte již některou z předešlých knih o kávě od Petry Davies Veselé, připravili jsme pro vás upřesnění, v čem se knihy liší:

               

Máte už publikaci Velká kniha o kávě? Z této rozsáhlé knihy vybrala autorka to nejdůležitější o kávě, přidala a aktualizovala kapitolu domácí přípravu kávy. Nová Kniha o kávě je určena pro širokou veřejnost, která si chce dopřát kvalitní kávu v pohodí domova či by se o tomto kultovním nápoji rádi dozvěděli víc.

Vlastníte původní vydání Knihy o kávě s hnědou obálkou (kniha je rozebraná, již se neprodává)? Pokud ano, můžeme vám jednoznačně novinku Kniha o kávě doporučit.  Nová kniha je kompletně přepracovaná a aktualizovaná. Vizuálně i obsahem! Najdete v ní zcela novou kapitolu o přípravě filtrované kávy s novými fotografiemi i postupy a aktualizovaný oddíl o mlýncích a kávovarech, který vám pomůže vybrat přístroj podle vašich potřeb i současných trendů.

... více

DMOC

499 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

240

Fotografie

David Židlický

Hmotnost

1000 (g)

Ostatním se ještě líbilo

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top