Jak na veganství

Pavel Houdek
DMOC: 399 Kč

339 

Zásadní kniha pro každého, kdo se o veganství a veganské stravě chce a potřebuje dozvědět více.

Praktický a důkladný průvodce veganským stravováním, čerpající jak z kvalitních vědeckých studií, tak z bohaté praxe dlouholetého vegana.


Katalogové číslo: 9788088244165 Kategorie: , ,

Autor je veganem již přes dvacet let, veganství se věnuje také na svém webu veganka.cz, na svých přednáškách pro veřejnost a v dalších aktivitách (spojených se zdravým životním stylem, sportem a v neposlední řadě s tématy etickými a ekologickými).

Kniha není postavena jako přesvědčovací propagace veganství, jejím hlavním tématem je, jak praktikovat veganství zdravě, dlouhodobě a bez zbytečných komplikací. Funguje jako maximálně užitečný nástroj pro každodenní praxi.

Vyvrací řadu klišé a dezinformací, které o veganství kolují, současně se ale pečlivě věnuje skutečně kritickým místům ve stravování, na které je potřeba si pro dlouhodobé prospívání organismu dávat pozor.

Kniha je velmi čtivá a srozumitelná a nabízí jak přehledy zásadních informací, které lze využít pro rychlou denní orientaci, tak detailní rozbory pro všechny čtenáře, kteří chtějí problematiku prozkoumat opravdu do hloubky.

Veganem je přes 20 let. Posledních pět let na téma veganského stravování přednáší po celé... více

DMOC

399 Kč

Vazba

Pevná

Počet stran

192

Popis vzhledu

měkká šitá vazba, černobílé provedení

Hmotnost

757 (g)

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top