Zpět na přehled článků

Děkujeme vám!

Zakoupením knih přes náš e-shop nám a našim autorům posíláte podporu, energii, finance a s nimi i jistotu, že můžeme pokračovat dál ve své práci!

Máme tu čest spolupracovat s úžasnými autory a děkujeme jim za krásná témata a jejich knihy, které mohou vycházet pod křídly našeho nakladatelství.

V našem nakladatelství hledáme cesty, jak se přizpůsobit měnícím se podmínkám. Naše knihy prodáváme přes distributory, kteří je dodávají do kamenných knihkupectvích i do různých e-shopů. Dále je nabízíme na našem vlastním e-shopu www.smartpress.cz. Cenově však nemůžeme konkurovat velkým knižním e-shopům a zaručit pevnou doporučenou maloobchodní cenu ani tu nejvýhodnější cenu na internetu. I s různými našimi výhodnými akcemi se může stát, že knihu najdete na nějakém velkém e-shopu levnější.

Náš tým tvoří momentálně sedm lidí a vydáváme přibližně čtyři až sedm knižních projektů ročně. Tento počet knih a spolupracovníků nám i vám zaručuje, že se knihám můžeme věnovat s velkou péčí. Na některých knihách autoři pracují i několik let a my s nimi pak společnými silami pokračujeme – na editaci, korekturách, při vymýšlení formy, aby vás kniha bavila,  při grafické úpravě a pak znovu a znovu korektury a dolaďování, dokud nemáme jistotu, že je kniha 100% připravená k vydání. Následuje propagace a distribuce, abyste se o knihách vůbec dozvěděli. Všechny naše knihy tiskneme v českých tiskárnách.

Naše knihy tvoříme s láskou a věříme, že je to na nich také poznat.  Vždy se snažíme našim zákazníkům přinést jak kvalitní knihy co do obsahu i zpracování, tak i bonus například v podobě podpisů/věnování od autorů, dárků od našich partnerů, výhodných prodejních akcí ve spolupráci s autory, zvýhodněných balíčků apod. Vy nám za to svým nákupem na našem e-shopu přinášíte ten největší bonus: podporujete přímo nás a naše autory a motivujete nás tvořit knihy dál a s láskou. Moc vám za tuto podporu děkujeme.

Foto v úvodu pochází ze společného pracovního setkání s farářkou Martinou Viktorií Kopeckou na Vysočině

Zpět na přehled článků

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top