Petr Pištělák

Petr je český manažer, který má na svém kontě hned čtyři Zlaté Effie, národní ceny za nejefektivnější reklamní kampaň.


Managing Partner, Profit Booster, s.r.o., poskytující outsourcing strategického marketingu, obchodu a business development. Profesní dráhu začal v Procter & Gamble, kde strávil téměř deset let na marketingových a obchodních pozicích. Do roku 2006 působil ve finanční skupině PPF, nejprve jako místopředseda představenstva a výkonný ředitel v eBance, později se stal klíčovým členem týmu, který uvedl Home Credit do Číny, poté členem představenstva a vi­ceprezidentem pro marketing, produkt a obchod v ČSA.


Managing Partner, Profit Booster, s.r.o., poskytující outsourcing strategického marketingu, obchodu a business development.

Profesní dráhu začal v Procter & Gamble, kde strávil téměř deset let na marketingových a obchodních pozicích. Do roku 2006 působil ve finanční skupině PPF, nejprve jako místopředseda představenstva a výkonný ředitel v eBance, později se stal klíčovým členem týmu, který uvedl Home Credit do Číny, poté členem představenstva a vi­ceprezidentem pro marketing, produkt a obchod v ČSA.

Zobrazen jediný výsledek

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top