Monika Kindlová

Učitelka, fotografka, maminka dvou dcer. Vystudovala Pedagogickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni.


Rok vyučovala v mateřské škole a nyní učí na škole základní. Spolu se svým manželem se snaží žít v souladu s přírodou a jejím koloběhem a tuto odvěkou moudrost předává dál dětem nejen vlastním, ale i těm školním. Mnoho let psala populární blog pojmenovaný „U nás na kopečku“, kam se pro inspiraci denně vracely tisíce čtenářů, se kterými Monika sdílela nejen svoje recepty na pečení a vaření, ale třeba také návody na tvoření s dětmi, výrobu přírodních mýdel nebo pokrokové výukové metody, jež aktivně využívá při výkonu své učitelské profese. Když Monika Kindlová ukončila činnost svého blogu U nás na kopečku, nečekala, co bude následovat. Prakticky denně jí začaly chodit zprávy s prosbami o ten či onen recept nebo návod. Když se po receptáři začala ptát i její mladší dcera, bylo rozhodnuto. Všechny oblíbené recepty z blogu a další, nové, dnes Monika vydává ve své kuchařce Recepty z kopečku.


Rok vyučovala v mateřské škole a nyní učí na škole základní. Spolu se svým manželem se snaží žít v souladu s přírodou a jejím koloběhem a tuto odvěkou moudrost předává dál dětem nejen vlastním, ale i těm školním.

Mnoho let psala populární blog pojmenovaný „U nás na kopečku“, kam se pro inspiraci denně vracely tisíce čtenářů, se kterými Monika sdílela nejen svoje recepty na pečení a vaření, ale třeba také návody na tvoření s dětmi, výrobu přírodních mýdel nebo pokrokové výukové metody, jež aktivně využívá při výkonu své učitelské profese.

Když Monika Kindlová ukončila činnost svého blogu U nás na kopečku, nečekala, co bude následovat. Prakticky denně jí začaly chodit zprávy s prosbami o ten či onen recept nebo návod. Když se po receptáři začala ptát i její mladší dcera, bylo rozhodnuto. Všechny oblíbené recepty z blogu a další, nové, dnes Monika vydává ve své kuchařce Recepty z kopečku.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top