Anita Blahušová

Anitu zajímal svět rostlin už od malička. Ani s přibývajícím věkem ji záliba v pěstování neopustila, na čas ji však zastínil zájem o jazyky a mezinárodní vztahy.

Odkaz na web autora

Po studiích na Vysoké škole ekonomické se věnovala svému oboru v Belgii. Po návratu do Čech se pustila do dalšího studia, tentokrát už v oboru zahradnictví, a začala experimentovat s městským zahradničením. Vyústěním se stala kniha Zahrádka v květináči (2014 – kniha je už rozebraná a vyprodaná). Její druhá kniha Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi a v březnu 2021 vydala třetí knihu Zahrada do vázy. Autorka spolupracuje se společensky prospěšným spolkem KOKOZA, který se zabývá propagací kompostování a pěstování ve městě, a v letech 2016 a 2017 byla organizátorkou festivalu věnovaného městskému zahradničení s názvem „Letná roste“. Propaguje zahrady užitkové a utvářené v souladu s přírodními principy: vonící, bzučící, pestré a trochu divoké.


Po studiích na Vysoké škole ekonomické se věnovala svému oboru v Belgii. Po návratu do Čech se pustila do dalšího studia, tentokrát už v oboru zahradnictví, a začala experimentovat s městským zahradničením.

Vyústěním se stala kniha Zahrádka v květináči (2014 – kniha je už rozebraná a vyprodaná). Její druhá kniha Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi a v březnu 2021 vydala třetí knihu Zahrada do vázy.

Autorka spolupracuje se společensky prospěšným spolkem KOKOZA, který se zabývá propagací kompostování a pěstování ve městě, a v letech 2016 a 2017 byla organizátorkou festivalu věnovaného městskému zahradničení s názvem „Letná roste“. Propaguje zahrady užitkové a utvářené v souladu s přírodními principy: vonící, bzučící, pestré a trochu divoké.

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Zůstaňte v obraze

Nezmeškáte naše novinky, autogramiády, besedy a akce.

S registrací souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

To top